Home / Szczegóły licytacji

Jak licytować?

W aukcji można wziąć udział, licytując samodzielnie lub składając zlecenie licytacji za pośrednictwem Desa Unicum lub Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Przed aukcją można złożyć zlecenie licytacji wybranych dzieł przez telefon (bezpośredni kontakt z licytującym podczas aukcji) lub z limitem ceny (licytujący prowadzi licytację w naszym imieniu, do wysokości zadeklarowanej przez nas kwoty).

Zlecenie licytacji

Takie zlecenie można złożyć na dwa sposoby:

1. Zarejestruj sie na Desa Unicum: bid.desa.pl

Zlecenia przyjmowane są najpóźniej do godziny 16.00 w sobotę 4 listopada, w języku polskim i angielskim. W sprawie zleceń można również kontaktować się pod adresem: [email protected] lub pod numerem: +48 22 163 66 00. Desa Unicum nie pobiera opłaty aukcyjnej od kupców.

2. Skontaktuj się z Towarzystwem Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie na maila: [email protected]

Zlecenia przyjmowane są do godziny 13.00 w niedzielę 5 listopada, w języku polskim i angielskim.

Licytacja samodzielna

W trakcie aukcji można licytować samodzielnie na żywo na miejscu lub na platformie bid.desa.pl albo w aplikacji Desa Unicum. Wymagana jest rejestracja najpóźniej 24 godziny przed aukcją, tj. do godziny 16.00 w sobotę 4 listopada. Portal i aplikacja na telefon dostępne są w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Odbiór wylicytowanych dzieł

Wylicytowane dzieła, po ich opłaceniu, będzie można odebrać osobiście w Warszawie lub zamówić dostawę kurierem na koszt kupującego po zakończeniu wystawy. Dzieła będą do odbioru w siedzibie Desa Unicum na ul. Pięknej 1A od 12 grudnia 2023 roku.

Rejestracja

Zgłoszenia są obecnie zamknięte.

Regulamin

Regulamin licytacji dostępny jest na stronie Domu Aukcyjnego DESA Unicum: Regulamin aukcji